3.

Odżywka do rzęs Revitalash

Pojemność: : 1 ML, 2 ML, 3.5 ML

revitalashOdżywka, która jest rozpoznawana na całym świecie. Na początku uznana jako lek wspomagający regenerację rzęs po chemioterapii, dziś z powodzeniem stosowana jako kosmetyk. Revitalash to kolejny od dawna istniejący na rynku produkt, o którym dużo się mówiło kilka lat temu. Choć ta odżywka do rzęs nie jest bezkonkurencyjna, to jednak zasługuje na uznanie.

Revitalash należy do niewielkiego grona produktów, które nie tylko wzmacniają rzęsy, ale też pogrubiają, wydłużają i przyciemniają włoski. Regularnie stosowana odżywka Revitalash to znaczna poprawa witalności rzęs, widoczna głównie w przypadku bardzo osłabionych rzęs ze skłonnością do wzmożonego wypadania. Kobiety chętnie sięgają po nią aby wzmocnić rzęsy po zabiegu przedłużania.

Kobiety wypowiadają się o niej dobrze, choć niestety cena dyskwalifikuje produkt na tle innych, równie dobrych lub nawet lepszych odżywek o przystępniejszej cenie.

Bezpieczeństwo gwarantuje bardzo delikatny, roślinny skład odżywki do rzęs Revitalash. Dominującymi składnikami, które pielęgnują rzęsy są: palma sabałowa, żeń-szeń, zielona herbata, pszenica i nagietek lekarski. Mimo roślinnej pielęgnacji należy uważać, by produkt nie dostał się do oczu, ponieważ może powodować silne podrażnienia spojówki.

Revitalash skład INCI: Aqua, Glycerin, Biotin, Cellulose Gum, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Disodium Phospahte, Phosphoric Ac.,Dechloro Dihydroxy Difluoro Ethylcloprostenolamide (Ethyl Tafluprostamide), Butylene Glycol, Calendula Officinalis Extract, Panax Ginseng Extract, Serenoa Serrulata Extract, Camellia Sinensis Extract, Swertia Japonica Extract, Triticum Vulgare Germ Protein, Pentylene Glycol, Biotinoyl Tripeptide-1, Octapeptide-2.

Jak stosować odżywkę do rzęs Revitalash?

 1. Wykonaj dokładny demakijaż i osusz powiekę.
 2. Za pomocą pędzelka nałóż odżywkę Revitalash tuż za linią górnych rzęs.
 3. Stosuj raz dziennie, najlepiej wieczorem (odżywka długo się wchłania) dopóki nie doczekasz się efektów kuracji.

Odżywka do rzęs Revitalash – kiedy efekty?

Efekty zależą od kondycji rzęs – im słabsze włoski, tym dłużej będzie trwała kuracja odżywką Revitalash. Czasami jedna buteleczka to za mało, by w pełni odbudować osłabione włoski. Systematyczność i cierpliwość zostanie jednak nagrodzona i po pewnym czasie widać wyraźnie poprawę w kondycji i wyglądzie rzęs.

Odżywka Revitalash – zalety według opinii użytkowników

 • dostępność (także w wersji mini produktu),
 • łatwy sposób aplikacji serum,
 • efekty nieco późno, ale są widoczne,
 • testowana dermatologicznie,
 • połączenie naturalnych i syntetycznych składników,
 • wydajna odżywka do rzęs,
 • naturalny skład.

Odżywka Revitalash – wady według opinii użytkowników

 • bardzo wysoka cena nieadekwatna do jakości,
 • efekty nieco późniejsze w porównaniu do konkurencji,
 • działa słabiej niż konkurencyjne produkty,
 • słabo wspomaga odrost brwi,
 • małe pojemności odżywki nie są w ogóle opłacalne,
 • może podrażnić spojówkę.

Podsumowanie

SKUTECZNOŚĆ: 8/10

EFEKTY: 8/10

SKŁAD: 8/10

WYDAJNOŚĆ: 9/10

POPULARNOŚĆ: 8/10

CENA: 8/10

DOSTĘPNOŚĆ: 9/10

Odżywka do rzęs Revitalash ocena: 8.3/10

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *