2.

Odżywka do rzęs Lashcode

Pojemność: 5 ML

Lashcode serumKosmetyczny bestseller, który popularnością i skutecznością jest na równi z Nanolash. Odżywka Lashcode Eyelash Serum jest polecana przez miliony kobiet, ma doskonały skład i dba o rzęsy jak żadna inna! 
Odrobina systematyczności i spełniają się marzenia o rzęsach długich do nieba, oszałamiająco pięknych i mocno odżywionych. To najlepsza odżywka do rzęs o ciekawym składzie. Intrygująca, której niczego nie można zarzucić.

Odżywka Lashcode działa tak, że będziesz szczęśliwa ze spektakularnych efektów już w niecały miesiąc. Duża pojemność odżywki sprawia, że przez wiele miesięcy możesz zachwycać wachlarzem rzęs. Lashcode jest wydajna i doskonale się wchłania w skórę.

Lashcode Eyelash Serum już po dwóch tygodniach przynosi korzystne zmiany w wyglądzie rzęs.
Ładnie wydłuża, przyciemnia je i wzmacnia u nasady. Dalsze stosowanie przynosi nowe korzyści: wzmocnienie, pogrubienie i zagęszczenie linii rzęs, które staje się bardzo widoczne już po kilku tygodniach stosowania.
Łatwa w użyciu, bardzo estetyczna i skuteczna odżywka do rzęs, która wie, jak odżywić, wzmocnić i przyspieszyć ich wzrost. Lashcode na porost rzęs to kosmetyczny ulubieniec, który polecają nawet renomowane salony kosmetyczne!
Odżywka do rzęs Lashcode jest bezbarwna, krystaliczna i płynna, a dzięki temu jej aplikacja jest bardzo przyjemna. Doskonale skomponowany skład sprawia, że inne kosmetyki tego typu nie dorównują jej nawet w połowie.
Lashcode Eyelash Serum to sposób na piękne, mocne i zdrowe, a przy tym zjawiskowo długie, gęste i pogrubione rzęsy już w 30 dni. Szybko stają się elastyczne i nawilżone; to koniec suchych i łamliwych rzęs. Odżywka pobudza wzrost rzęs, wzmacnia ich strukturę i sprawnie zagęszcza je na całej linii.

Odżywka do rzęs Lashcode jest bezpieczna: przebadana alergologicznie i dermatologicznie, nie jet też testowana na zwierzętach – to produkt cruelty free, który zbiera doskonałe opinie na całym świecie.

Aplikatorem jest maleńki pędzelek o doskonałej jakości. Jak stosować Lashcode Eyelash Serum, by przyspieszyć wzrost rzęs i uzyskać efekt rzęs jak z salonu?

Jak stosować odżywkę do rzęs Lashcode?

 1. Zrób demakijaż, odżywkę stosuj na osuszoną i odtłuszczoną powiekę.
 2. Nałóż odżywkę Lashcode za pomoca pędzelka, robiąc linię na powiece tuz za rzęsami.
 3. Teraz nanieś Lashcode na dolną powiekę, pod linią rzęs.
 4. Stosuj odżywkę do rzęs Lashcode raz dziennie.
 5. Po około 3 miesiącach stosuj Lashcode 2-3 razy w tygodniu (dla stałego efektu długich, gęstych rzęs).

Odżywka do rzęs Lashcode – kiedy efekty?

Lashcode Eyelash Serum działa szybko – pierwsze drobne efekty zauważalne są już po dwóch tygodniach. Dalsze stosowanie niesie ze sobą nagły wzrost rzęs i silne zagęszczenie całej linii na powiece. To efekt jak z salonu, bez inwazyjnej ingerencji, doczepiania sztucznych włosów i nieustannego uzupełniania ubytków.
Dłuższe, ciemniejsze, grubsze, rzęsy, które mają lepszą kondycję, oraz większą objętość – to cel Lashcode, dlatego odżywka działa nawet na uśpione cebulki – dzień po dniu linia ładnie się zagęszcza.

Odżywka Lashcode – zalety według opinii użytkowników

 • działa na wszystkie problemy z rzęsami (szybkie, spektakularne efekty),
 • jedna z najszybciej działających odżywek do rzęs na rynku,
 • prestiżowe składniki o kompleksowym działaniu,
 • lekka formuła, doskonała wchłanialność
 • świetna także do brwi,
 • doskonały stosunek ceny do jakości,
 • najlepszy stosunek ceny do jakości,
 • testowana dermatologicznie i oftamologicznie,
 • maksymalna wydajność i skuteczność.

Odżywka Lashcode – wady według opinii użytkowników

 • dostępna wyłącznie online

Podsumowanie

SKUTECZNOŚĆ: 10/10

EFEKTY: 10/10

SKŁAD: 10/10

WYDAJNOŚĆ: 10/10

POPULARNOŚĆ: 10/10

CENA: 10/10

DOSTĘPNOŚĆ: 9/10

Odżywka do rzęs Nanolash ocena: 9.9/10

Dowiedz się więcej: www.lashcode.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *