1.

Odżywka do rzęs Nanolash

Pojemność: 3 ML

Odżywka do rzęs NanolashKosmetyczny bestseller. Zdecydowanie najlepsza i najpopularniejsza odżywka do rzęs. Nanolash jest najczęściej polecana przez konsumentów. Jej cena jest adekwatna do jakości i efektów, które przy regularnym stosowaniu są spektakularne: to zdrowe i oszałamiająco piękne rzęsy, którym niczego nie można zarzucić. Dlaczego Nanolash działa tak, że będziesz dumna ze swoich rzęs?

Odżywka Nanolash już w około dwa tygodnie wydłuża rzęsy, przyciemnia je i wzmacnia u nasady. Drugi etap to pogrubienie i zagęszczenie linii rzęs, widoczne już po kilku tygodniach stosowania. Łatwa w użyciu, bardzo elegancka i poręczna odżywka do rzęs Nanolash to kosmetyczny ulubieniec kobiet z całego świata.

Formuła kosmetyku jest bardzo przejrzysta i lekka. Odżywka do rzęs Nanolash jest bezbarwna, krystaliczna i płynna, co zdecydowanie ułatwia jej aplikację. Bezzapachowa, ma bardzo dobrze dobrany zestaw składników i krótki, precyzyjny skład. Zawiera bezpieczne dla powiek i rzęs, naturalne substancje (w tym np. roślinny ekstrakt ze świetlika lekarskiego), które dzień po dniu odżywiają włoski i stymulują je do wzrostu.

Nanolash to zjawiskowo długie, gęste, mocne i pogrubione rzęsy w 30 dni. Zyskują piękny, głęboki kolor, są elastyczne i zawsze odpowiednio nawilżone. Kosmetyk sprawnie pobudza wzrost rzęs, wzmacnia ich strukturę i zagęszcza włoski, a regularne stosowanie Nanolash pozwala zobaczyć efekty już po kilku tygodniach i utrzymać je przez długi czas.

Odżywka do rzęs Nanolash jest przebadana alergologicznie i dermatologicznie, nie testowana na zwierzętach i chwalona przez konsumentów na całym świecie. Profesjonalny i precyzyjny aplikator przypomina dobrze znane pędzelki od eyelinerów, dzięki czemu aplikacja jest łatwa i szybka.

Warto wiedzieć, że odżywka do rzęs Nanolash nadaje się także do pielęgnacji brwi i wspomaga odrost małych włosków np. po nieudanej depilacji.

Jak stosować odżywkę do rzęs Nanolash?

 1. Wykonaj dokładny demakijaż oczu, poczekaj, aż powieka będzie całkiem sucha.
 2. Pędzelkiem nałóż odżywkę Nanolash na powiekę tuż za linią rzęs. Lekka formuła natychmiast się wchłania i nie ścieka z powiek.
 3. Nanieś Nanolash również na dolnej powiece, pod linią rzęs.
 4. Stosuj odżywkę do rzęs raz dziennie, rano lub wieczorem.
 5. Po 3 miesiącach stosuj Nanolash jedynie kilka razy w tygodniu (dla podtrzymania efektu długich, gęstych rzęs).

Odżywka do rzęs Nanolash – kiedy efekty?

Odżywka do rzęs Nanolash daje efekty już po 14 dniach od momentu rozpoczęcia kuracji: rzęsy stają się nieco dłuższe, mocniejsze i pogrubione przy nasadzie. Spojrzenie nabiera wyrazu, włoski mają głęboki, ciemny kolor. Pod koniec pierwszego miesiąca widać wyraźnie, że rzęsy stały się dłuższe, ciemniejsze, grubsze, mają lepszą kondycję, oraz większą objętość. Nanolash działa nawet na uśpione cebulki (wyrasta nam więcej rzęs) i cała ich linia ładnie się zagęszcza.

Odżywka Nanolash – zalety według opinii użytkowników

 • działa na wszystkie problemy z rzęsami (najlepsze efekty),
 • najszybciej działająca odżywka do rzęs na rynku,
 • naturalne składniki o kompleksowym działaniu,
 • szybko wchłania się dzięki lekkiej formule,
 • dostępność produktu online (od ręki),
 • nadaje się także do pielęgnacji brwi,
 • najlepszy stosunek ceny do jakości,
 • testowana dermatologicznie i oftamologicznie,
 • maksymalna wydajność i skuteczność.

Odżywka Nanolash – wady według opinii użytkowników

 • nie jest dostępna stacjonarnie

Podsumowanie

SKUTECZNOŚĆ: 10/10

EFEKTY: 10/10

SKŁAD: 10/10

WYDAJNOŚĆ: 10/10

POPULARNOŚĆ: 10/10

CENA: 10/10

DOSTĘPNOŚĆ: 9/10

Odżywka do rzęs Nanolash ocena: 9.9/10

Dowiedz się więcej: www.nanolash.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *